Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zmarł proboszcz parafii w Kończycach Małych

O śmierci kapłana z Kończyc Małych poinformował profil parafii na FB. Smutną wiadomość potwierdza Diecezja Bielsko - Żywiecka.

16 października 2020 r. w wieku 62 lat zmarł ks. Edward Kobiesa, proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Kończycach Małych. Był kapłanem przez 36 lat. Pracował w Kończycach Małych od 2015 r.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, przyczyną śmierci duchownego był zawał.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

12
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-18 11:52:24
censor: krzy-sio+ś.wir_us Patryk+CosaNostra, Dlaczego w wypowiedziach na tym portalu zamieszczasz wypowiedzi w swej treści odnoszące się do NIENAWIŚCI, HOMOFOBII, MIZOGINII CHRYSTIANOFOBII, a nawet ANTYSEMITYZMU? Wstydu nie masz? Na Śląsku Cieszyńskim nie ma tolerancji dla NIENAWIŚCI!
2020-10-18 11:55:10
censor: Inną sprawą jest postawa redakcji OX, która, jak możemy zauważyć, nie reaguje na przypadki epatowania nienawiścią ze strony krzy-sio+, może poniektórzy redaktorzy podzielają poglądy krzy-sio+?
2020-10-18 12:26:18
censor: krzy-sio+ś.wir_us Patryk, Jeszcze bardziej się pogrążasz. Zgłoś się do "Nigdy Więcej", miejsce w brunatnej księdze masz już zabukowane, Twój idol Roman G. już tam jest...
2020-10-18 12:28:40
censor: krz-sio+Antykler Forte, czy czasem ów Antykler Forte nie służy właśnie pod kreowanie nienawiści wobec duchownych??? Wstydu nie masz!
2020-10-18 12:31:17
censor: Dlaczego redakcja OX pozostaje bierna wobec epatowanej ze strony krzy-sio+ nienawiści??? Czy owa bierność nie jest czasem tożsama z PRZYZWOLENIEM??? I pomyśleć, że OX publikuje tyle ciekawych artykułów na temat chrześcijaństwa.
2020-10-18 13:41:14
Marzanna: Nie wiem czy na tym portalu to wpisy ludzi dorosłych czy małolatów. Nie wiem po co w tych wypowiedziach tyle złośliwości nic konkretnego. Na dzień dzisiejszy doskonale wiemy że nie leczy się w szpitalach ludzi na raka zawały udary i tych ludzi umiera więcej niż na cały COVID 19. To tak wygląda jakby nie było innych zgonów jak COVID inni ludzie całkowicie zdrowi. W niektórych regionach kraju nie przyjmują nawet na porodówki co z rodzącymi nie wiem. Trzeba trochę rozsądku w tym wszystkim dotyczy to przede wszystkim rządu.
2020-10-18 13:57:52
św. Patryk: Marzanna - masz dużo racji, odpowiem ci jak przed chwila na innej stronie komu innemu: w kwestii dramatycznych ograniczeń terapii i zabiegów w onkologii, kardiologii, neurologii itp te dodatkowe ofiary idą na konto PiS, jego rządu, prezydenta, ministrów, administracji itd - to ofiary bałaganu i zaniedbania, nieudolności i politykierstwa, kampanii wyborczej i walk frakcyjnych w samym PiS, szczucia na służbę zdrowia, dofinansowania TVPiS zamiast szpitali - te ofiary obciążają także naszych lokalnych funkcjonariuszy PiS-owskich, Kałużów, Kawuloków, Kopciów, Pudów itd
2020-10-18 14:19:11
censor: Z hejtem niewątpliwie związane jest stosowanie tak nazywanej „mowy nienawiści”, dotyczy publicznych deklaracji, których celem jest wzbudzanie nienawiści i gwałtownych reakcji, zwłaszcza skierowanych przeciw mniejszościom. Mowa nienawiści obejmuje pięć kategorii: 2) JĘZYK SZYFRÓW, wyrażający się w używaniu wstydliwych odniesień historycznych np. esbecy, potomkowie szmalcowników, przestępców;
2020-10-18 14:25:36
censor: Ze środowiskiem "Gościa Niedzielnego" wiąże się np. Elizę Michalik. Redakcji OX gratulujemy przyzwalania na stosowanie ze strony poniektórych komentujących (zresztą mowa o konkretnym autorze) mowy nienawiści, natomiast krzy-sio+ś.wir_us Patryk braku szacunku wobec osoby Księdza Edwarda Kobiesy.
2020-10-18 14:30:32
censor: Edward Kobiesa pozostanie w naszej pamięci jako zasłużony Ksiądz, w swym nauczaniu podkreślał istotę SAKRAMENTÓW, ich pochodzenie z PRZEBITEGO SERCA ZBAWICIELA, Z KTÓREGO wypłynęły KREW i WODA. Niewątpliwie został zapisany w "Księdze Życia". Wykorzystywanie artykułu o jego przejściu do Wiecznej Chwały, zwłaszcza pod lansowanie nienawiści i szczucie niewątpliwie świadczy o "moralności" i intencjach konkretnej osoby.
2020-10-18 21:18:35
św. Patryk: dlaczego ten bagiennych chwast uczepił się ox-a, nie możesz arturku swych wypocin publikować w "Gościu Niedzielnym" albo "Strażnicy" a nie tu pod nekrologami??
2020-10-19 12:20:54
czesiohill: censor: daj spokój. krzysia wyautowali. Ale pamiętaj. Jakakolwiek nietolerancja z Twojej strony będzie podobnie traktowania. Nie masz argumentów, to milcz.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: