Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmarł Ireneusz Duda, radny gminy Strumień

Smutna wiadomość dotarła dziś wieczorem ze Strumienia. W wieku niespełna 71 lat zmarł radny gminy, aktywnie działający na rzecz Strumienia śp. Ireneusz Duda.

- Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ireneusza Dudy, Radnego Rady Miejskiej w Strumieniu w latach 1998-2002, 2006-2010, 2010-2014, 2014-2018, 2018-2023. Wyrazy głębokiego współczucia przekazujemy najbliższym – przede wszystkim Żonie oraz Dzieciom wraz z rodzinami i wszystkim ogarniętym smutkiem po Jego stracie. W naszej pamięci zapisze się jako człowiek prawy, uczynny, życiowy optymista, którego obecność i zaangażowanie wzbogacało naszą wspólną, codzienną pracę na rzecz gminy Strumień – napisali Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia i Czesław Greń, Przewodniczący Rady Miejskiej.

Ireneusza Dudę mieszkańcy zapamiętają jako zawsze uśmiechniętego i chętnie żartującego człowieka. Słynął z zamiłowania do podniebnych wrażeń. To on osobiście sfotografował, niegdyś jedyne zdjęcia – z lotu ptaka – Śląskiego Morza - Jeziora Goczałkowickiego. Aktywnie działał na rzecz lokalnej społeczności.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: