Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złoto dla Śląska Cieszyńskiego

W minioną sobotę (2 kwietnia) w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski Kong Sao. Przedstawiciele ze Śląska Cieszyńskiego zdobyli 4 złote medale.

Mistrzostwa rozegrane zostały w 6 konkurencjach. Pierwsze miejsce i złoty medal w konkurencji form kata seniorów wywalczył Ryszard Bochm. Miniona sobota okazała się równie szczęśliwa dla Mirosławy Zaorskiej, która zajęła najwyższe miejsce na podium zdobywając złoto w konkurencji form kata.

Również w konkurencji Duo System seniorów stopni mistrzowskich instruktor Ryszard Bochm oraz Mirosława Zaorska wywalczyli I miejsce i złote medale. Dobrze zaprezentował się Tomasz Kołeczko jednak tym razem nie stanął na podium.

- W zawodach wzięło udział 215 zawodników z 4 państw: Portugalii, Ukrainy, Czech i Polski. Byli to przedstawiciele Kung- Fu, Karate, Kempo i Ju- Jitsu. Po ostatnich sukcesach w mistrzostwach Polski, Europy i świata otrzymaliśmy zaproszenie od przedstawicieli ICKKF (International Chinese Kempo Karate Federation) na Martial Arts World Championships 2012 w Torres Novas – Portugalia – wyjaśnia Ryszard Bochm.

Organizatorem Mistrzostw było Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki KONG SAO.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: