Złote medale dla zawodników Luks Orlik Goleszów!

W miniony weekend w Jaworzu odbyły się Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym FIELD WA. Zawodnicy Luks Orlik Goleszów pewnie zwyciężyli w swoich kategoriach.

W sobotę 7 lipca i niedzielę 8 lipca w Jaworzu odbyły się Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym FIELD WA. Zawodnicy Luks Orlik Goleszów - Anna Stanieczek w kategorii kobiet i Przemysław Konecki w kategorii juniorów odnieśli pewne zwycięstwo, które zostało nagrodzone złotymi medalami. - Rezultat Przemka był czwartym wynikiem w kategorii seniorów. W czerwcu nasi zawodnicy dwukrotnie startowali w zawodach międzynarodowych. W Pucharze Beskidów rozgrywanym w Żywcu Anna Stanieczek zajęła I miejsce wśród kobiet a Przemysław Konecki III miejsce wśród seniorów. W kategorii mikstów nasza para stanęła na najwyższym stopniu podium – informują przedstawiciele Luks Orlik Goleszów.

Warto wspomnieć o innych sukcesach łuczników z Goleszowa. W czerwcowym Memoriale Ireny Szydłowskiej zawodnicy Luks Orlik Goleszów potwierdzili swoją klasę zdobywając – w klasyfikacji kobiet Anna Stanieczek II miejsce, a Przemysław IX, a konkurencja mikstów była popisem pary zawodników ORLIKA. W pojedynkach półfinałowym i finałowym pokonali pary z Ukrainy i pewnie zajęli I miejsce, czym potwierdzili swój prymat wśród mikstów w Polsce.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red./mat.pras.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją