Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złote i diamentowe pary ze Skoczowa

Każdy, kto przeżył choć kilka lat w małżeństwie wie, że to wyzwanie, a wspólna droga często jest wyboista i pełna zakrętów. Jednak w Skoczowie po raz kolejny udowodniono, że żyć razem można pół wieku i dłużej.


Pary, które świętowały jubileusz Złotych i Diamentowych Godów spotkały się w sali „Pod Pegazem”, gdzie wspólnie świętowali te wyjątkowe chwile wraz z władzami samorządowymi.

Mówią, że trzeba mieć do siebie wzajemny szacunek, ogromną wyrozumiałość, może cierpliwości i bezgraniczną miłość – taka jest recepta na sukces par, które przeżyły już ze sobą pół wieku. Te, które świętują 50- letni i 60 letni staż w małżeństwie spotkały się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie. Tam w miłej atmosferze władze samorządowe na czele z burmistrzem Mirosławem Sitko, przewodniczącym rady miejskiej Rajmundem Dedio i zastępcą burmistrza Andrzejem Bubnickim - wręczyły jubilatom stosowne wyróżnienia i medale prezydenckie za 50 lat pożycia małżeńskiego.

Małżonkowie mieli czas na chwilę wspomnień, wysłuchali również przygotowanego występu artystycznego.

 

KOD

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-06 10:23:30
wojtoj: Grupa ryzyka, niezachowane odległości, niezachowana maksymalna ilość osób na m2 pomieszczenia, ŻODYN ni mo maseczki, ŻODYN!! Niektórzy ox-owi komentatorzy pewnie mają ból doopy i pieczenie w miejscu szczepionki jak to widzą..
2021-07-06 10:24:19
wojtoj: p.s. Gratulacje dla Jubilatów!
2021-07-06 20:23:09
guliwer49: To trzeba mieć mieć jakieś specjalne chody żeby się załapać na taką uroczystość? My z żoną w tym roku na jesień kończymy 53 lata w małżeństwie. Nie zależy mi na odznaczeniach bo i bez tego żyjemy razem tak długo, chodzi mi tylko jakie kryteria rządzą że jedni są uwzględnieni a drudzy nie.
2021-07-06 22:07:08
jasper: guliwer, a zyjesz w symbiozie z „ wojtem i plebanem PiS“ ? Jezeli nie to masz odpowiedz.
2021-07-07 13:05:55
UM SKoczów: @guliwer49 Każda para, która w danym roku obchodzi jubileusz 50 lat pożycia małżeńskiego może w Urzędzie Stanu Cywilnego złożyć wniosek o nadanie odznaczenia przez Prezydenta RP. Co roku ogłaszane jest to zarówno na naszej stronie internetowej jak i w Wieściach Skoczowskich. Jest to niezależne od miejscowości, którą się zamieszkuje.
2021-07-07 16:49:44
guliwer49: No to ja dziękuję, niesłychane to to my musimy się o to prosić . Dziękuję, ale nie. Nie każdy ma w sobie to coś .
2021-07-07 19:12:00
starosta: guliwer49, Raczej upomnieć, a to różnica. Nieoficjalnie już to zrobiłeś.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: