Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złote hity na lodzie

Cieszyńskie lodowisko tegoroczny sezon otwarło w połowie września. Na lodzie jest bardzo ciasno, bo korzystają z płyty nie tylko polskie grupy, ale i czeskie, bo w Czeskim Cieszynie trwa remont lodowiska.
Od miesiąca działa cieszyńskie lodowisko. Od tego czasu regularnie korzystają z niego kluby sportowe, drużyny hokejowe, szkółki łyżwiarstwa. Swoje zajęcia mają też tutaj grupy z Czeskiego Cieszyna. To z powodu remontu lodowiska za Olzą. Rzeczywiście w tym sezonie mamy ciasno na lodzie, nie ma już miejsca na udostępnienie płyty innym grupom, mamy pełne obłożenie. – przyznaje Bartosz Szyszkowski, manager hali widowiskowo – sportowej.
 
Możliwa jest jazda indywidualna, aczkolwiek ślizgawek ogólnodostępnych jest nieco mniej niż w innych latach. W tygodniu na lodowisko zapraszamy głównie przed południem, wówczas korzysta z niego młodzież w ramach lekcji wychowania fizycznego. Po południu również udostępniamy lodowisko osobom z zewnątrz. – dodaje Szyszkowski. Harmonogram zajęc na lodowisku znajdziecie TUTAJ 
 
W obiekcie cały czas funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu. Można wypożyczyć kask i łyżwy, we wszystkich rozmiarach. Od dziecięcego po męski, aż do numeru 48. Wypożyczenie kosztuje 4 zł. Natomiast bilety na ślizgawkę nie zmieniły się w stosunku do ubiegłego roku. Wejście na obiekt wynosi 5 zł na godzinę i 3 zł ulgowy za godzinę korzystania.
 
Oprócz ślizgawek indywidualnych cieszyńskie lodowisko zaprasza również na imprezy na lodzie. Powstał taki plan cyklu poniedziałkowego, w godzinach od 20-21. Tak na prawdę, chcemy zaprosić na lodowisko osoby troszkę starsze, żeby postawili, być może swoje pierwsze, kroki na lodzie. – zachęca Szyszkowski.
 
Nie będzie to typowa dyskoteka, jednak organizatorzy zapewniają dobrą muzykę, zabawa będzie w klimacie lat 70-tych i 80-tych. Złote hity, które każdy zna, a jednak muzyka w trakcie jazdy jest potrzebna, żeby utrzymać tempo jazdy. – dodaje manager hali.
 
Dodatkowo, skorzystać będzie można wskazówek instruktora. Będzie to za darmo, a wskaże on jak dobrze trzymać się na lodzie. Najbliższa ślizgawka w rytmach klasyki rocka w poniedziałek 14 października.
 
Więcej informacji o wydarzeniach na cieszyńskim lodowisku znajdziecie pod adresem hws.cieszyn.pl
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: