Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Złodzieje zatrzymani w Cieszynie

Operator monitoringu miejskiego w sobotę ok. 5.30 zauważył dwóch mężczyzn na Alei Piastowskiej niosących duże wentylatory.Od razu pojawiło się przypuszczenie, że jest to sprzęt pochodzący ze sceny na której odbywają się koncerty w ramach Święta Trzech Braci.

Na reakcję strażników miejskich nie trzeba było długo czekać, jak się okazało, operator monitoringu się nie pomylił. Dwa wentylatory zostały skradzione ze sceny koncertowej. Kontrola pokazała że to jednak nie wszystko, w plecakach złodziei znajdował się jeszcze inny sprzęt elektroniczny, który również pochodził z tego samego źródła. Po raz kolejny kamery monitoringu miejskiego pomogły strażnikom w ujawnieniu sprawców. Odzyskany sprzęt wrócił na scenę a sprawcy kradzieży zostali przekazani Policji.

 

BeSza

 

źródło: ox.pl
dodał: BeSza

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-26 19:12:39
PatrykMC: No i nadal nie ma pieniędzy aby monitoring w mieście rozszerzyć a jak widać jest potrzebny. Na ul.Schodowej notorycznie ćpuny, pijusy ale miasto odmawia. Nie wspomnę o parkach w których to konieczność choć dla naszych włodarzy, nie...
2022-06-26 21:04:30
Jakkolwiek Żywy : Jak to? Bardzo drogi sprzęt estradowy nie jest przez nikogo pilnowany? Gdy nie ma akurat występu każdy może przyjść i sobie wziąć? A jak nie jest tak głupi jak tych dwóch to i spokojnie wywieźć w blaszaku z dala od kamer? Myślałem, że w zarządzaniu Cieszynem nic mnie już nie zaskoczy a tu proszę.
2022-06-26 21:38:30
OWCZARZY1: TO BYŁ CZECH I LECH A NA BUPIE MIELI PLECH A NA PLECHU NAPISANE ŻE ZAOLZIA NIE DOSTANIE !!!
2022-06-27 07:24:14
oskito: barwy spodni tego pierwszego wskazują, że byli to................z nimi są wieczne problemy
2022-06-27 08:19:10
muzzry: Przypomnijcie jeszcze proszę nazwę firmy która pilnowała sceny w nocy... Kapke wstyd, no ale całe tegoroczne Ś3B po polskiej stronie, to jeden wielki WSTYD!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: