Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zimowe spotkanie przy tężni w najbliższą niedzielę

Jarmark Bożonarodzeniowy, pchli targ, pyszności przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, wesoły bałwanek Olaf oraz muzyka na żywo z MuzykoVaniem i Antoniną Kraszewską - to wszystko już w najbliższą niedzielę (19.12) w Dębowcu przy tężni.

Najbliższy weekend w naszym regionie upłynie pod znakiem świątecznych jarmarków. Takiej propozycji nie zabraknie również w Gminie Dębowiec. Tamtejszy Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki zaprasza na wydarzenie pod hasłem “Zimowe spotkanie przy tężni”.  

Miody, swojskie wędliny, cieszyńskie ciasteczka, ciasta, ozdoby te i wiele innych produktów oraz artykułów będzie można kupić w niedzielę przy tężni. W programie znalazł się nie tylko jarmark. Zimowe wydarzenie będzie okazją do spotkania ze starociami. To już trzecia edycja Pchlego Targu  w Gminie. Chcemy, aby Pchli Targ na stałe zagościł w naszej Gminie. Pierwsze spotkanie miało miejsce przy tężni. W zeszłym miesiącu takie wydarzenie zorganizowaliśmy w siedzibie GOK w Łączce. Teraz łączymy je z jarmarkiem, dlatego znowu spotkamy się przy tężni. Chcemy, aby Pchli Targ miał miejsce w każdą przedostatnią niedzielę miesiąca. W okresie zimowym właśnie w Łączce, w pozostałych miesiącach wiosenno-letnich przy tężni. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wystawców i kupujących - informuje GOKSiT w Dębowcu. 

Zimowe spotkanie przy tężni będzie okazją nie tylko do zakupów, ale również posłuchania świątecznych piosenek w wykonaniu MuzykoVania oraz Antoniny Kraszewskiej.  

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: