Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zibi szuka domu...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego Zibiego. Dużo się działo w jego życiu, teraz potrzebuje dobrego człowieka i swojego kąta. Jaka jest jego historia?Zibi jest bardzo przyjazny, mądry i ogromnie lubi towarzystwo ludzi. To doskonały kandydat na towarzysza i wiernego przyjaciela. Jaki ma charakter? W warunkach domowych zachowuje się bardzo dobrze, ładnie chodzi na smyczy, akceptuje psy. Zna też kilka komend: np."siad" i "podaj łapę". Jest otwarty i sympatyczny. Proszę spojrzeć na zdjęcia - ma piękny uśmiech.


Zibi został zabrany ze schroniska do domu tymczasowego Stowarzyszenia "AS". Początkowo miał problemy adaptacyjne, ale po szkoleniu z behawiorystką to zupełnie inny pies. Jakich nabył umiejętności? Nauczył się zostawać w samotności, wyciszył i uspokoił. Teraz czeka cierpliwie na nowy dom. Został wykastrowany i jest gotowy do wyjazdu do innego miejsca. Wszyscy go chwalą, że to taki "fajny" pies. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją psią miłością.


Zibi ma około 9 lat i jest średniej wielkości. Szukamy dla niego mieszkania w bloku, gdyż Zibi sprawnie pokonuje ogrodzenie i nie może przebywać sam w ogrodzie. Mieszka tymczasowo w okolicach Wodzisławia. Kontakt w sprawie przygarnięcia - Stowarzyszenie AS - Barbara tel/SMS 502-242-904 , Joanna(tylko SMS oddzwoni) 502-585-670. Kto jest w stanie mu pomóc? Komu się podoba?

jporz

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: