Zebrzydowice: Jubileusze Pożycia Małżeńskiego

W czwartek 15.02.2018 w Zebrzydowicach odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich. Okazją do spotkania były jubileusze 50-lecia, 60-lecia i 65-lecie zawarcia związku.

Złoci jubilaci otrzymali nadane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Pary diamentowe i rubinowe - specjalne dyplomy od władz gminy.

Jubilatom podczas uroczystości gratulacje złożył wójt gminy Andrzej Kondziołka, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Beata Piątkowska a także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Maria Puzio i zastępczyni Agnieszka Balcer-Nawrat. Oprócz dyplomów i medali nie zabrakło kwiatów, toastu oraz poczęstunku.

50-lecie (ślub 1967r. ):  Brzóska Józef i Cecylia, Bukowscy Andrzej i Danuta, Duraj Józef i Genowefa, Kiejnig Jerzy i Halina, Król Jan i Krystyna, Ligoccy Tadeusz i Barbara, Oskroba Wiesław i Irena, Prandzioch Augustyn i Bibianna, Rak Eryk i Mari, Samlik Józef i Helena
Sikora Stefan i Anna, Śmieja Eugeniusz i Jadwiga, Tomala Henryk i Helena, Trzaskalik Henryk i Halina

 60-lecie (ślub 1957r.) Kuboszek Wiktor i Maria,  Morawiec Alojzy i Bronisława, Pokorscy Jan i Stefania, Łobodzińscy Józef i Stefania, Redko Ignacy i Elżbieta Czakon Władysław i Jadwiga

65-lecie Parchańscy Hubert i Konstantyna (ślub 1952r.), Figurscy Mieczysław i Agnieszka (ślub styczeń 1953r.)    

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją