Zdominował Kielce

W ostatni weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w judo. Kategorię do 50 kilogramów zdominował Jan Kolondra (na zdj.) ze Sparty Skoczów, który wygrał wszystkie walki i sięgnął po złoty medal.

Nie było mocnych na Jana Kolondrę w Kielcach, gdzie w ostatni weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w judo. Zawodnik KS Akademia Sparta Skoczów odniósł pięć zwycięstw i stanął na najwyższym stopniu podium. Z brązowym medalem wrócił do domu jego kolega klubowy – Szymon Staniek. Skoczowska Sparta zajęła w klasyfikacji medalowej 8. miejsce (na 147 klubów).

Do Kielc wybrali się także zawodnicy KS Cieszyn. Spośród nich najlepiej zaprezentował się Adam Ogrodzki, który w kat. do 50 kg zajął 7. miejsce.