Zdejszy w terminie

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

Jak informują wiślańscy urzędnicy, na trzech fragmentach drogi położono nowiutki asfalt. - W sumie zmodernizowano 364 metry jezdni. Koszt inwestycji wyniósł prawie 210 000 złotych, a środki na jej remont pozyskano z Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach w ramach usuwania skutków powodzi – podaje UM Wisła.

- Cieszy mnie fakt, że zdołaliśmy wykonać ten remont. Decyzja o przyjęciu środków w listopadzie była bardzo ryzykowna, bo warunkiem udzielenia pomocy było zrealizowanie i rozliczenie zadania jeszcze w bieżącym roku. Przyznaję, że było nerwowo, gdyż nie wiedzieliśmy czy to się nam wszystko uda czy nie. Udało się i dzisiaj możemy się cieszyć z nowej drogi, która mam nadzieję, będzie dobrze służyć mieszkańcom – mówi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

To kolejna inwestycja drogowa, zakończona w tym roku. Stan ciągów komunikacyjnych w naszym mieście stale się poprawia, choć zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia. W kolejnych latach planujemy modernizację kolejnych ulic – dodaje gospodarz miasta.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-14 14:36:05
krolik bugs: Eh udało się !!! 300 m drogi.... no nagroda nobla nalezy sie....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją