Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zbliża się debiut Legierskiego w KSW

Oczy większości kibiców, podczas KSW 56, będą skierowane na Michała Materlę, który w walce wieczoru zmierzy się z Robertem Soldiciem. Listopadowa gala przykuje uwagę również mieszkańców Śląska Cieszyńskiego, ponieważ w akcji zobaczymy Mateusza Legierskiego (6-0).

Mateusz Legierski miał już mieć za sobą debiut w federacji KSW, gdyż na początku lipca miał zmierzyć się z Romanem Szymańskim. Niestety, wówczas na drodze fightera z Koniakowa stanęła kontuzja i do walki ostatecznie nie doszło.

23-latek ponownie otrzymał szansę od włodarzy KSW. Legierski ma wystąpić na najbliższej gali, którą zaplanowano na 14 listopada. Jego rywalem będzie Francisco Barrio (7-1).

„Dynamit” zadebiutował w MMA przed dwoma laty i od tego czasu odniósł sześć zwycięstw i ani razu nie opuszczał klatki jako przegrany. W lutym sięgnął po pas kategorii lekkiej w czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Z kolei Barrio powrócił do klatki w 2019 roku po pięcioletniej przerwie. Chorwacki zapaśnik, pochodzący z Argentyny, ma za sobą udany comeback, ponieważ odniósł dwa zwycięstwa i oba odniósł przed czasem.

Legierski oraz Barrio zmierzą się podczas gali KSW 56, która odbędzie się 14 listopada. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (kswtv.com).

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: