Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zawalczy jeszcze w tym roku?

Jan Błachowicz, były mistrz UFC w wadze półciężkiej, przeszedł operację prawego łokcia. „Cieszyński Książę” ma zamiar stoczyć jeszcze jeden pojedynek pod koniec roku.

Jan Błachowicz stoczył w tym roku tylko jedną walkę – pod koniec lipca przegrał z Alexem Pereirą po niejednogłośnej decyzji sędziów. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej przeszedł poważną operację i czeka go trzytygodniowa rekonwalescencja.

- Mówią, że sport to zdrowie. Na pewno nie ten zawodowy. Mimo, że regeneracja i profilaktyka są u mnie na porządku dziennym to kontuzje są już nieodłącznym elementem zawodowego sportowca – przyznał Błachowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Tym razem pod nóż poszedł łokieć prawy. Długotrwały stan zapalny, liczne zrosty. Konieczne okazało się wycięcie kaletki – dodał.

Błachowicz zamierza stoczyć jeszcze jeden pojedynek w tym roku. - Trzy tygodnie rekonwalescencji i będę mógł wejść na matę na pełnych obrotach. Aby z końcem roku stanąć naprzeciw kolejnego wyzwania w Oktagonie UFC – podsumował 40-latek.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-09-12 13:51:18
ktoś: Gdzie w tych szmatach jeszcze chodzą?
2023-09-12 15:05:10
Bartel: Noszenie szmat zostaje w głowie na zawsze
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: