Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zatrzymani za rozbój

Sceny grozy miały miejsce w Ustroniu. W sobotę 25 sierpnia przy al. Legionów doszło do rozboju. Sprawcy na szczęście są już za kratkami. Za to co zrobili mogą posiedzieć nawet 12 lat.


Policjanci z Ustronia zatrzymali czterech sprawców rozboju. Napastnicy zaatakowali dwóch mężczyzn na terenie miasta. Jednego z nich dotkliwie pobili i skradli mu pieniądze. – Policjanci z ustrońskiego komisariatu w minioną sobotę zostali wezwani na Al. Legionów w centrum miasta, gdzie doszło do rozboju. Około 22.50 czterech sprawców napadło na dwóch mężczyzn idących w rejonie torów kolejowych. Zażądali od nich pieniędzy. Jeden z pokrzywdzonych został dotkliwie pobity. Sprawcy zabrali mu 150 zł i uciekli. Powiadomieni o napadzie policjanci zjawili się natychmiast na miejscu zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Informacja o zdarzeniu trafiła do wszystkich patroli. Kilkanaście minut później trzej bandyci zostali namierzeni i zatrzymani przez ustrońskich stróżów prawa. Zatrzymani sprawcy w wieku 19, 20 i 21 lat pochodzą z Ustronia. Wszyscy byli pijani. Funkcjonariusze odzyskali skradzione pieniądze – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. 

Czwartego sprawcę, 21-letniego mieszkańca miasta, mundurowi zatrzymali na drugi dzień. Przestępcy usłyszeli już zarzuty dokonania rozboju, a cieszyński sąd – na wniosek policji i prokuratury – tymczasowo aresztował trzech mężczyzn.  Za rozbój każdemu z nich grozi dwunastoletni pobyt w więzieniu.


KOD
 

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: