Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zaproszenie na spotkanie w sprawie Planu transportowego cieszyńskiej komunikacji zbiorowej

16 listopada 2021 r. o godz. 17.00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbędzie się spotkanie podsumowujące prace nad projektem Planu transportowego cieszyńskiej komunikacji zbiorowej.

– Plan opiera się o dobrze zdiagnozowane potrzeby aktualnych i przyszłych (potencjalnych) użytkowników komunikacji miejskiej. Głównym celem działań jest dostosowanie sieci linii komunikacyjnej oraz rozkładów jazdy do potrzeb mieszkańców i turystów – podkreśla Burmistrz Miasta Cieszyna Gabriela Staszkiewicz, zapraszając wszystkich zainteresowanych komunikacją miejską do udziału w spotkaniu oraz do zapoznania się z projektem Planu transportowego cieszyńskiej komunikacji zbiorowej.

Projekt ten zostanie opublikowany na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Cieszynie: www.cieszyn.pl w zakładce: komunikacja miejska / plan transportowy, oraz dostępny będzie do wglądu w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Rynek 1 w godzinach pracy Urzędu, od dnia 12 listopada 2021 r.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i dystansu społecznego z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dla wszystkich uczestników spotkania.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

                                                                                                                                              Urząd Miejski w Cieszynie

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: