Zapraszają na rajd

W ostatnią sobotę sierpnia cykliści opanują Drogomyśl. Na drogi 'Żabiego Kraju' wyruszą uczestnicy szesnastego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Drogomyślu.

Zapisy na imprezę już ruszyły. Jak co roku rajd organizuje Klub Ekologiczny EKO z Drogomyśla. W tym roku trasa dla kolarzy mierzyć będzie 35 km długości. Myślę, że jest ona dla każdego, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym rajdzie – zachęca Maria Gębusia, prezes klubu.

Rowerzyści wyjadą z boiska LKS Błyskawica Drogomyśl, a następnie pojadą przez Zaborze, Iłownicę, Landek, Bronów. Tam też w Ośrodku Rekreacji i Sportu zaplanowano odpoczynek dla cyklistów. Później przez Chybie i Zaborze uczestnicy rajdu powrócą do Drogomyśla.

Zapisy na rajd już trwają, przyjmowane są w kwiaciarni w Drogomyślu do 18 sierpnia w godz. 9.00-15.00. Swoje zgłoszenie będzie można również złożyć 13,14,17,18,19 sierpnia w sołtysówce przy ul. Pocztowej 3 w Drogomyślu w godz. 15.00 -18.00. Przy zapisie należy podać swój nr PESEL, a także rozmiar koszulki oraz zapłacić opłatę za rajd w wysokości 15 zł. W tej cenie są dwa posiłki, napój oraz koszulka tegorocznego rajdu.

Wiem, że teraz asfalt topi się od upałów, ale pozostały jeszcze blisko trzy tygodnie, mam nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała uczestnikom – dodaje organizatorka.

Rajd odbędzie się w sobotę 29 sierpnia. rowerzyści wyrusza na trasę w południe.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją