Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zapowiedzi

Giełda filatelistyczna rozpoczyna się o godz. 15 w cieszyńskim Domu Narodowym, Rynek 12.

Festiwal amatorskich kabaretów studenckich rozpocznie się o godz. 18 w Szkole Podstawowej nr 31, ul. Zapłocie Duże 1 w Starym Bielsku.

Festiwal kultury harcerskiej odbędzie się w Domu Żołnierza przy ul. Broniewskiego 27 w Bielsku. Przesłuchania konkursowe zespołów zaczynają się o godz. 12.

Zaproszenie na warsztaty. Malowania pod okiem artysty będą się uczyły dzieci podczas warsztatów plastycznych w bielskiej galerii BWA, ul. 3 Maja 11. Jeśli dopisze pogoda, malowanie odbędzie się na świeżym powietrzu. Początek godz. 10, wstęp wolny.

Rozpoczynają się Dni Bielska. O godz. 11 na placu Ratuszowym prezydent przekaże dzieciom symboliczny klucz do miasta, a potem kolorowy korowód wyruszy na Błonia, gdzie rozpoczną się ogólnopolskie dni bezpieczeństwa, kultury ruchu i ratownictwa drogowego. Po południu będzie festyn.

Tajemnice charakteryzatora. Na czym polega praca charakteryzatora, będzie można zobaczyć na warsztatach, które przeprowadzi Ryszard Paluch z bielskiego Teatru Polskiego. Spotkanie zaplanowano o godz. 17 w MDK w Lipniku, ul. Podgórna 29. Wstęp wolny.

Paraolimpiada dzieci niepełnosprawnych rozpoczyna się o godz. 9 na stadionie LKS Jedność w Radziechowach Wieprzu. Podczas zawodów zostaną zabawnie zaprezentowane wszystkie kraje UE. W południe 500 gołębi pokoju zostanie wypuszczonych w powietrze. Dla wszystkich uczestników przewidziano darmowy żurek i tort.

Festyn sportowo-rekreacyjny rozpoczyna się o godz. 14 na stadionie KS Drzewiarz w Jasienicy. Wstęp wolny.
źródło: gazeta.pl
dodał: J.P.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: