Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zapisy na Ustroński Uniwersytet Trzeciego Wieku

Nowy rok akademicki to czas na naukę nie tylko dla osób, które niedawno skończyły szkołę średnią, lub chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Od października po wakacyjnej przerwie wznawiają swoją działalność również Uniwersytety Trzeciego Wieku.

Od 3 września trwają zapisy na nowy rok akademicki 2018/2019 w ustrońskim Uniwersytecie III Wieku. Zapisać się można do 25 września w siedzibie UTW Ustroń, mieszczącej się a Akademii Esprit. Inauguracja roku akademickiego ma odbyć się 29 września 2018 roku w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka”. W planie imprezy m.in. wykład inauguracyjny, przedstawiony przez prof. Dr hab. Tadeusza Sławka, część artystyczną zapewni ustroński zespół Tekla Klebetnica.

Uniwersytet III Wieku w Ustroniu przyjmuje zapisy na zajęcia, które trwać będą przez cały rok akademicki 2018/2019, uwzględniając oczywiście przerwy świąteczne i wszystkie przysługujące studentom dni wolne. Studenci UTW zapisać się mogą na zajęcia z języka angielskiego, języka niemieckiego, języka rosyjskiego, zajęcia komputerowe, gimnastykę, jogę, taniec liniowy, trening pamięci, plastykę, aquaaerobik, nornic walking, czy też taniec towarzyski. Raz w miesiącu w ramach działania ustrońskiego UTW odbywać się będą wykłady. W planach również cykl zajęć warsztatowych oraz wycieczek. Plan zajęć i wyjazdów zostanie przedstawiony 28 września, zajęcia startują wraz z dniem 1 października.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: