Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zapisy do końca stycznia

Dziesięć drużyn przystąpiło w drugiej połowie 2022 roku do Amatorskiej Ligi Siatkówki w Cieszynie, a w połowie stycznia ruszyły zapisy do edycji „Wiosna’23”.

W regionie nie brakuje miłośników siatkówki, o czym przekonali się organizatorzy Amatorskiej Ligi Siatkówki. Jesienią do rozgrywek przystąpiło aż dziesięć drużyn i zmagania zostały podzielone na I i II ligę. W połowie stycznia ruszyły zapisy do edycji „Wiosna’23” i potrwają do końca miesiąca.

- Amatorska Liga Siatkówki - Wiosna’23 - to już piętnasta edycja naszej ligi. W ostatnich dwóch sezonach wprowadziliśmy modyfikację w systemie rozgrywek i każda z drużyn może rozgrywać spotkania we własnej hali i przy wsparciu swoich kibiców. Dzięki temu rozwiązaniu już od początku lutego z ALS wiosna’23 wielokrotnie będziemy gościć w kilku miejscowościach naszego regionu – przyznaje Dariusz Massalski, stojący na czele rozgrywek.

- Zgłoszenia siatkarskich ekip, chcących podjąć rywalizację, przyjmujemy do końca stycznia pod numerem telefonu 791 765 550 lub poprzez maila biuro@fundacjatalent.pl – dodaje. Tutaj dostępny jest regulamin rozgrywek.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: