Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zaolzoie. Sibiccy PZK-owcy podsumowali miniony rok i zaplanowali bieżący

W Miejscowym Kole Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Czeskim Cieszynie – Sibicy odbyło się zebranie podsumowujące miniony rok oraz omawiające plany na przyszłość. Dzieci z lokalnego przedszkola uświetniły spotkanie swoim występem.

Odczytano sprawozdanie z aktywności Koła, które skupiło się na organizowanych wydarzeniach, takich jak bal, wystawa wialkanocna czy tradycyjne smażenie jajecznicy na wiosnę i pieczenie placków ziemniaczanych na jesień.

Wysłuchano również planów na nadchodzące miesiące, w tym zakupu nowego sprzętu dla Domu PZKO oraz organizacji kolejnych imprez. W jakich wydarzeniach będzie można w tym roku wziąć udział? 17 maja zorganizowana zostanie w ogrodzie przy Domu PZKO jajecznica, a 7 września „Kobzol Szoł”, czyli impreza z ziemniakiem w roli głównej. Na listopad przewidziana jest prelekcja podróżnicza Tadeusza Franka. - Na wszystkich tych planowanych wydarzeniach mile widziani będą nie tylko członkowie MK PZKO Sibica, ale także goście spoza grona członków Koła czy PZKO mówi Irena Kołek, prezes MKL PZKO Czeski Cieszyn-Sibica.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: