Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zamknięty Oddział Pediatryczny w szpitalu

W dniach 3 – 25 sierpnia dyrekcja ZZOZ w Cieszynie zaprzestanie udzielać świadczeń zdrowotnych na Oddziale Pediatrycznym – taki komunikat otrzymała nasza redakcja.

Jak informują władze szpitala, powodem przerwy w udzielaniu świadczeń jest wyłącznie konieczność przeprowadzenia prac remontowo-naprawczych V piętra w Pawilonie Łóżkowym, gdzie Oddział ten się znajduje, a których nie można było wcześniej przewidzieć. Zakres prac remontowo-naprawczych sprawia, że nie mogą być wykonane w obecności hospitalizowanych w tym czasie małych pacjentów.

Szpital podjął również czynności mające na celu zachowanie ciągłości udzielania świadczeń powiadamiając o przerwie w udzielaniu świadczeń w Oddziale pediatrycznym ZZOZ w Cieszynie: Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej, ojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o., Szpital Miejski w Żorach,

W przypadkach wymagających natychmiastowej pomocy personelu medycznego, mali  pacjenci będą zaopatrywani w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym ZZOZ w Cieszynie. - Po wykonaniu niezbędnych prac remontowo-naprawczych, Oddział pediatryczny będzie kontynuował udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia szpitalnego – zapewnia dyrekcja ZZOZ.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-10 17:44:14
krzysztof.mm: ...a tymczasem otwierają się drzwi kolejnych szaf w zakrystiach i wypadają z nich podsuszone trupy: ♝Radomska kuria złożyła zawiadomienie do prokuratury ws. seksualnego wykorzystywania dzieci przez ks. Stanisława Sikorskiego. Sikorski to proboszcz parafii w Pionkach, duszpasterz opozycji w czasach PRL, wielokrotnie wyróżniany państwowymi odznaczeniami.♝
2019-07-10 20:13:08
skuter66: A co to ma do remontu pediatrii?
2019-07-10 21:11:30
krzysztof.mm: o proszę, jest skuter po remoncie rury wydechowej - jak się ma? ano tu zamykają - tam otwierają, tam pedofilia - tu pediatria - a teraz dawaj gościu, jak to było z tą twoją karierą i gabinetem kiedy PRL już zdychał, a SB segregowało akta do spalenia?..
2019-07-10 21:25:28
donekT: krzysztof-Q to zależy, jak wypucowałeś tę rurę, najwyżej szykuj się na poprawkę. Tymczasem krzysztof-Q skoro nie potrafisz obsługiwać szpadla, przez co nie posadziłeś w tym roku żadnego drzewka, to akurat w ramach np. wolontariatu możesz pomóc przy remoncie cieszyńskiego szpitala. Z pewnością mógłbyś się samorealizować np. przy kuciu tynków, to czynność w sam raz, jak na twoje aspiracje, pomijam czy umiejętności.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: