Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zamknął czołową „6”

Wszystko rozstrzygnie się w Japonii. Kajetan Kajetanowicz ukończył Rajd Katalonii na 6. pozycji i pozostaje wiceliderem klasyfikacji generalnej WRC 2.

- Kończymy Rajd Katalonii z ważnymi punktami. To była niesamowita i wymagająca przygoda, trudny rajd pod wieloma względami, ale wylatujemy z Hiszpanii z wynikiem, który daje nam czwarte z rzędu podium w mistrzostwach świata na koniec sezonu – przyznał Kajetanowicz. Ustronianin ukończył rywalizację w Katalonii na 6. pozycji. Ze zwycięstwa w kategorii WRC 2 radował się Teemu Suninen.

Kajetanowicz nadal zajmuje pozycję wicelidera w klasyfikacji generalnej i jego strata do Andreasa Mikkelsena wynosi pięć punktów. Ale z ustronianinem zrównał się Emil Lindholm. - Jest dobrze, ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. W Japonii, do której udamy się już za dwa tygodnie, okaże się, czy możemy liczyć na mistrzostwo. Choć znowu jedziemy trochę w nieznane, to w zespole ORLEN Rally Team nie brakuje serca do walki. Mając taką drużynę, oddanych fanów, wspaniałych partnerów i kochającą rodzinę, motywacji na pewno mi nie zabraknie! – dodał Kajetanowicz.

Klasyfikacja generalna WRC 2:

1. A. Mikkelsen (Norwegia) 109 pkt.
2. K. Kajetanowicz 104
3. E. Lindholm (Finlandia) 104
4. Y. Rossel (Francja) 98
5. N. Griazin (Rosja) 85
6. C. Ingram (Wielka Brytania) 56

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: