Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zamkną drogę powiatową Strumień - Jasienica

Od 6 sierpnia 2018 roku zamknięta zostanie droga powiatowa, łącząca Strumień z Jasienicą. Zamknięta zostanie ulica Strumieńska, od skrzyżowania z ul. Wieszczęcką w Rudzicy aż do sklepu w Jasienicy, zlokalizowanego w rejonie ul. Słonecznej. Planowo, droga ma zostać zamknięta na 14 dni – ponowne otwarcie ma nastąpić 20 sierpnia 2018 roku.

Kierowcy, chcący pokonać trasę na odcinku Strumień-Jasienica będą musieli od 6 sierpnia skorzystać z objazdów, które będą prowadziły przez Jasienicę, Międzyrzecze Górne, Międzyrzecze Dolne aż do Rudzicy.
W związku z robotami drogowymi planowane są również zmiany w komunikacji pasażerskiej :
- kursy linii Bielsko-Biała – Bielowicko-Wieszczęta i Bielsko-Biała – Roztropice Mleczarnia na czas objazdu zostaną połączone w jedną linię – trasa objazdu przez Bielowicko, Wieszczęta do przystanku Roztropice Mleczarnia — kursy linii Bielsko- Biała – Iłownica realizowane będą trasą objazdu przez Międzyrzecze do końcowego przystanku Iłownica Centrum. Kursy tej linii obsługiwały będą także przystanki na ul. Strumieńskiej: Jasienica Remiza, Jasienica RSP oraz Jasienica Podleśny
- przystanek Rudzica – Laryszówka zostanie tymczasowo przeniesiony na ul. Wieszczęcką w rejonie skrzyżowania z ul. Strumieńską.

 

JŚ/ red.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: