Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zamarski MTB odwołany!

Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu oraz Stowarzyszenie Lutnia poinformowali o odwołaniu imprezy „Zamarski MTB Lutnia Bike Marathon”. Powodem jest zbyt niska liczba uczestników.

Dla organizatorów „Zamarski MTB Lutnia Bike Marathon” 13 faktycznie okazała się pechowa, ponieważ w 2022 roku miała odbyć się 13. Edycja wydarzenia. Niestety, w związku z niezbyt optymistycznymi prognozami pogody oraz duża ilością innych wydarzeń w regionie, liczba uczestników nie była wystarczająca do przeprowadzenia zawodów - Z uwagi na zbyt małe zainteresowanie imprezą  ZAMRSKI MTB Lutnia Bike Matrathon organizator Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu, po konsultacjach ze współorganizatorem Stowarzyszenie Lutnia, jest zmuszony do jej odwołania. Koszty przygotowania takiej imprezy są zbyt duże, aby odbywała się ona dla mniej niż 50 osób. Jest nam przykro z tego powodu, może uda się nam spotkać na trasie w przyszły roku – poinformowała Cecylia Gasz-Płońska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu.

Jak podkreślali miłośnicy tego typu rywalizacji, wybór terminu okazał się niefortunny – we wrześniu w województwie śląskim odbywa się sporo imprez sportowy. Zamarski MTB miał odbyć się 18 września – w tym czasie organizowane są również inne wydarzenia, które przyciągają tłumy – m.in. Dni NATO w Ostrawie.

Przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu zaznaczają jednak, że nie zapomną o imprezie, tak więc wszyscy miłośnicy tego typu rywalizacji będą mieli jeszcze szansę spotkać się na trasie.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: