Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zainaugurują sezon na Litwie

Już w najbliższy piątek (tj. 4.06) rusza tegoroczny sezon ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pierwszą rundą zaplanowano na Litwie - Rally Żemaitija - a na liście startowej nie brakuje Jarosława i Marcina Szejów, dla których będzie to także debiut w nowym samochodzie.

Ustronianie, w obecnym sezonie, znaleźli się w składzie zespołu Hyundai Poland Racing. W najbliższy weekend czeka ich pierwszy poważny sprawdzian – Rally Żemaitija. I choć kierowcy już wcześniej odwiedzali Litwę, to ta impreza debiutuje w kalendarzu RSMP. - Nareszcie nadszedł czas pierwszego rajdu w sezonie. Muszę szczerze przyznać, że nie mogłem się tego doczekać. Od kilku dni mocno testujemy, aby nauczyć się tej nowej dla mnie nawierzchni – przyznaje Jarosław Szeja. Dla niego będzie to debiut w rajdzie szutrowym i wcześniej przygotowywał się m.in. na Mazurach.

Blisko 20 załóg przystąpi do ścigania w autach R5. - Lista zgłoszeń wygląda niezwykle okazale. Jeśli chodzi o liczbę naszych rywali w autach R5, jest to chyba rekord w historii RSMP. Dziękuję wszystkim partnerom – GK Forge, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Erdol Haus, Trust Finance, Polsprzęt, Millers Oils Polska, Kowax, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Silesia Business Hub, Gulf Race Fuels, Hyundai Poland Racing - za to, że możemy być w tym miejscu i spełniać nasze marzenia w tym fantastycznym samochodzie przygotowanym przez Kowax 2Brally Racing. Nieocenione jest dla nas też wsparcie naszych wspaniałych kibiców. Zrobimy co w naszej mocy, żeby spełnić Wasze oczekiwania – dodaje kierowca.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: