Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagrożenie demoralizacją przy szkole

W rejonie Szkoły Podstawowej w Dębowcu dochodzi do zagrożenia demoralizacją – informuje Policja. Na czym ona polega?

Jak informuje Komisariat Policji w Skoczowie zdiagnozowano zagrożenie w rejonie służbowym nr 8 (Dębowiec, ul. Szkolna 3, rejon Szkoły Podstawowej) na terenie Gminy Dębowiec.

- Zdiagnozowane zagrożenie: gromadzenie się młodzieży zagrożonej demoralizacji. Do opisanych zdarzeń dochodzi głównie w dni ustawowo wolne od pracy oraz tzw. długie weekendy, w porze wieczorowo - nocnej. W okresie od 1 lipca 2024r. do 31 grudnia 2024r. będą podejmowane działania zmierzające do ograniczenia negatywnych zjawisk i zdarzeń oraz ilości zgłoszeń – zapowiadają służby.

Rejon służbowy nr 8 (gmina Dębowiec) to rejon, którego posterunkowym jest mł. asp. Tomasz Greń (tel. 47 857 36 38, 727 032 342, e-mail: dzielnicowy.skoczow8@cieszyn.ka.policja.gov.pl)

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-07-06 07:12:19
miriam11: Panie Boże, kiery pisze te artykuły?? Masło maślane
2024-07-06 07:21:48
MILANELLO: Nie może być? Zapraszamy funkcjonariuszy do parku na Górnym Borze w Skoczowie Tam problem zdiagnozowano już dużo wcześniej Tylko patroli jakoś nie widać?!
2024-07-06 07:47:02
Artur_z_bažin: Zgromadzenia młodzieży powyżej 2 sztuk zawsze były zagrożeniem, szczególnie dla autorytetu, pozycji i władzy starych pierdunów. A jak chodzi o demoralizację to właśnie w tych zgrzybiałych pierdunach jest jej największe i najsilniejsze źródło. Pierduny od zawsze gromadziły się i gromadzą "w dni ustawowo wolne od pracy oraz tzw. długie weekendy, w porze wieczorowo - nocnej" na festynach, dancingach, prostych popijawach w barach i po domach, i to jakoś nikomu nie przeszkadza Policjantom zwłaszcza? Policja skoczowska chyba się zaplątała. Może w ramach rekonwalescencji trochę konfetti potną. Na przykład w tzw. długie weekendy, w porze wieczorowo-nocnej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: