Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zagrają w szczytnym celu!

"Gramy dla Kubusia" - tak nazywa się impreza charytatywna, która będzie organizowana w najbliższą sobotę (20.07), na boisku piłkarskim w Goleszowie. Podczas niej będzie przeprowadzana zbiórka na rzecz Kuby Lemiecha, borykającego się z m.in. z wadami genetycznymi oraz padaczką lekoodporną (ZBIÓRKA TAKŻE NA SIEPOMAGA.PL).

O godz. 15:00 rozpocznie się spotkanie charytatywne z udziałem znanych piłkarzy z naszego reigonu. Na murawie pojawi się m.in. Adrian Sikora, który obecnie występuje w IV-ligowej Kuźni Ustron, a wcześniej reprezentował barwy klubowe w APOEL FC czy Piast Gliwice. Udział wezmą także Paweł Krupa (były zawodnik Tempa Puńców) oraz Michał Czyż (występował m.in. w Kuźni).

- Piłkarze są skłonni do tego, aby pomagać, więc nie było problemu z namówieniem kogokolwiek - twierdzi Dawid Szpak, którego również zobaczymy w akcji. Organizatorzy sprawią niespodziankę w postaci gościa specjalnego, który w sobotę także założy obuwie piłkarskie, a po meczu będzie można otrzymać od niego autograf.

W programie imprezy zaplanowano jeszcze kilka innych atrakcji. Jedną z nich będą cieszyńscy laskarze, którzy zademonstrują grę w hokeja na trawie.

AP

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: