Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zagłosuj na "Pociąg do Kultury"

Głosowanie na wybrane projekty Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego już wystartowało. Głosy można oddawać do 30 listopada 2019 roku. Przypominamy, że w głosowaniu udział bierze cieszyński projekt „Pociąg do Kultury”.

Jak oddać głos? Wystarczy wejść na stronę internetową Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego (link dostępny tutaj), a następnie postępować zgodnie z instrukcją:
Oto cztery proste kroki, by wziąć udział w głosowaniu:

KROK 1 – wybierz zadania, przydzielając im odpowiednią liczbę punktów (1 punkt na zadania wojewódzkie, od 1 do 3 punktów na zadania z dowolnych podregionów). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy - kliknij ponownie w zaznaczoną punktację. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony - wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga - punkty przyznajemy podczas jednej sesji dla zadania wojewódzkiego i dla zadań podregionalnych.

KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki, numer telefonu).

KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając "WYŚLIJ".

KROK 4 – zatwierdź oddawane głosy, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu oraz klikając "ZATWIERDŹ".

Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania.

Jeżeli już zapoznaliśmy się z instrukcją, można kliknąć zielony kwadrat „Zagłosuj” i zostaniemy automatycznie przeniesieni do listy projektów. Tam z kolei będziemy musieli wybrać, w jakiej kategorii chcemy zagłosować. „Pociąg do Kultury” znajduje się w kategorii o zasięgu wojewódzkim.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: