Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zadaszenie wróciło

Po 74 latach czekania w końcu wróciło. Mowa o zadaszeniu, które w ostatnich dniach pojawiło się nad trybuną Stadionu Miejskiego „Beskid” w Skoczowie.

- Zadaszenie trybuny to nie tylko gest dla kibiców Beskidu, ale i wszystkich, którzy przychodzą na zawody sportowe. Również tych, którzy nie są ze Skoczowa – uważa prezes Beskidu Skoczów, Ryszard Klaczak. Pojawienie się zadaszenia to prezent od włodarzy miasta, którzy podarowali go Beskidowi z okazji 95-lecia klubu.

Skoczów w zbliżającym się sezonie będzie występować w Okręgówce, gdyż ostatni sezon, w IV lidze, zakończył w strefie spadkowej (przyp. red. na piętnastym miejscu). Jak Ryszard Klaczak ocenia najbliższą edycję Bielskiej Ligi Okręgowej?

- Wiem z doświadczenia, że spadkowicz z IV ligi do Klasy Okręgowej, będzie miał ciężkie zadanie. Zawsze istnieje mobilizacja, aby za wszelką cenę postawić się zespołowi, który spadł z wyższej klasy rozgrywkowej. Niezależnie od tego, jest w Okręgówce kilka bardzo dobrych drużyn, które powalczą o awans do IV ligi. Celem dla Beskidu, w rundzie jesiennej sezonu 2018/19, będzie miejsce w pierwszej "5", z małą stratą do lidera. Gorszy wynik będzie porażką drużyny – ocenił prezes skoczowskiego klubu.


Andrzej Poncza

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-06-30 10:18:38
wyśmienity cwaniaczek: to teraz będą pełne trybuny obserwowały kopaczy kopiących po kretowinach i pseudo trenerów którzy nie potrafią odróżnić spalonego od ofsajdu :):)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: