Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zabawa z Kartą Stela

Taneczne pokazy, muzyka, grill, konkursy, loterie... W minioną sobotę (07.07.2012) w ''Karczmie u Gazdy'' przy ulicy Stawowej 20 w Cieszynie odbył się Rodzinny piknik Karty Stela.

Wraz z godziną 16.00 w „Karczmie u Gazdy” rozpoczęła się zabawa. Organizatorzy imprezy zadbali o liczne atrakcje. 

Rodzinny Piknik Karty Stela był okazją do dobrej zabawy dla całej rodziny. Tego dnia każdy znalazł tu coś dla siebie. Do tańca przygrywał zespół muzyczny. Organizatorzy zadbali również o smaczne jedzenie z grilla, pokazy tańca i atrakcyjne konkursy z nagrodami. Do wygrania były między innymi: akcesoria komputerowe, cenna biżuteria, bony rabatowe o wartości nawet 200 zł, a także pakiety abonamentowe i wiele, wiele innych niespodzianek. 

Na najmłodszych mieszkańców również czekało wiele atrakcji. Specjalnie dla maluchów powstała „strefa dziecka”, w której pod opieką animatorów dzieci mogły spędzić czas wspaniale się bawiąc. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, oraz  karykaturzysty, który serwował maluchom zabawnie malowane buziaki i atrakcyjne, zmywalne tatuaże. 

Podczas pikniku rozdane zostały karty rabatowe "Karta Stela". Przypomnijmy - to karta działająca w regionie Śląska Cieszyńskiego, która uprawnia do zniżek w punktach handlowych i usługowych. - Dzięki zniżkom i rabatom mieszkańcy naszego regionu mogą oszczędzać pieniądze jednocześnie wspierając lokalnych przedsiębiorców. Ideą Karty Stela jest stworzenie lokalnego systemu rabatowego pozwalającego za pomocą jednej karty uzyskać zniżki w wielu punktach. Projekt Karty Stela zrodził się również po to, aby zaprotestować przeciwko zjawisku, jakim jest wyjeżdżanie na zakupy i po usługi do dużych aglomeracji oraz centrów handlowych – wyjaśniają organizatorzy sobotniego Rodzinnego pikniku Karty Stela.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: