Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z Turcji do Włoch. Kajto wystartuje w Rajdzie Sardynii

Po kapitalnym zwycięstwie w Rajdzie Turcji, Kajetan Kajetanowicz przygotowuje się do startu w rozpoczynającym się w weekend Rajdzie Sardynii.

Ustronianin, wraz ze swoim pilotem Maciejem Szczepaniakiem, przebywa już we Włoszech, gdzie wczoraj (4.10) rozpoczęły się oficjalne testy. - Będzie to kolejny rajd szutrowy, ale bardziej sprinterski. Znamy go dobrze, w ubiegłym roku zajęliśmy w nim drugie miejsce. To taka kombinacja szybkiego Rajdu Estonii i krętego Rajdu Turcji. Jak zawsze będziemy starali się cisnąć i wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Może być trochę loterii ze względu na pogodę, ponieważ rajd jest organizowany później, niż zazwyczaj. W związku z obecnymi przepisami kibiców brakuje na rajdach, ale tylko pozornie. Czuję ich wirtualne wsparcie. Widzimy większe zaangażowanie na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Bardzo to doceniam. To powoduje, że łatwiej jest mi trzymać prawą nogę wyprostowaną - przyznaje Kajetanowicz.

W zakończonym 20 września Rajdzie Turcji załoga Lotos Rally Team triumfowała w kategorii WRC3, a w ogólnej klasyfikacji (uwzględniajacej też kategorie WRC i WRC2) zajęła siódme miejsce. Pisaliśmy o tym tutaj.

KR/Kajto.pl

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: