Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z powołaniami do Kadry Narodowej!

Na stronie Polskiego Związku Judo pojawiły się składy Kadr Narodowych na pierwsze półrocze 2023 roku. Wśród powołanych nie brakuje zawodników i zawodniczek ze Śląska Cieszyńskiego.

Początkiem tygodnia poznaliśmy składy Kadr Narodowych w judo. Powołania otrzymały m.in. zawodniczki z KS Cieszyn. - Miło nam poinformować, że nasze zawodniczki Ala Zgliczyńska oraz Maja Czyż otrzymały od Polskiego Związku Judo powołania do Kadry Narodowej juniorek młodszych na pierwsze półrocze 2023 roku – czytamy na oficjalnym fanpage'u klubu znad Olzy. Powołania otrzymali także zawodnicy Akademii Sparta Skoczów – Jan Kolondra i Adam Skoczylas. W Kadrze Narodowej znalazł się również przedstawiciel Stowarzyszenia Sportowego Dąb Dębowiec, Kacper Góralczyk.

- To dla nas ogromne wyróżnienie. Mamy aktualnie w klubie kilku trenerów i każdy z nich przyczynił się do ww. sukcesu, a są to Karolina Gajdek, Volodymyr Chyhryn oraz Artur Walczuk. Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży daje nam mnóstwo radości i tym bardziej nas cieszy, że nasza praca i zaangażowanie zawodników przyniosło efekt – przyznaje Arkadiusz Lipa, jeden z trenerów w cieszyńskim klubie.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: