Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z kartą do urzędu

W kasie urzędu gminy Jaworze można już dokonywać płatności za pośrednictwem kart płatniczych czy płatności mobilnych z użyciem telefonu komórkowego. Kasa jest wyposażona w specjalnie do tej czynności przygotowany terminal.

Od kilku dni za wszystkie opłaty dokonywane w urzędzie gminy Jaworze można płacić nie tylko gotówką, ale również wykorzystując karty płatnicze czy płatności mobilne.

- Kasa urzędu została wyposażona w tradycyjny terminal płatniczy POS i innowacyjną usługę WebPOS Paybynet, która jest rodzajem terminala wirtualnego, umożliwiającego wykonywanie płatności za pomocą smartfonu. To efekt przyłączenia się do programu upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju - mówi Radosław Ostałkiewicz, Wójt Gminy Jaworze. Realizacja programu jest dla mieszkańców Jaworza bezpłatna – ani urząd nie ponosi żadnych kosztów związanych z instalacją urządzenia, ani osoby dokonujące płatności bezgotówkowych. - Mam nadzieję, że to rozwiązanie okaże się wygodne dla odwiedzających nasz urząd klientów – dodaje wójt.

Obrót bezgotówkowy jest prostszy. Obsługa rozliczeń bezgotówkowych zajmuje ponad dwukrotnie mniej czasu, niż gotówkowych. W Jaworzu w ten sposób można dokonywać wszelkich opłat realizowanych w kasie urzędu.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-20 14:36:08
bronek91: Wszystko fajne, wygodne, nowoczesne, postępowe itd. Tylko pytanie, do czego to prowadzi? <br />Czy banki skutecznie chronią tak zwaną tajemnicę informacji o swoich klientach??? <br /><br />Moim zdaniem banksterki pod pojęciem wygody uzyskają już niemal szczelny system informacji konsumpcyjnych i egzystencjalnych klientów in plus, jeszcze zarobią na tym.... <br /><br />Do czego to prowadzi? Banki odgrywają już de facto rolę instytucji niezbędnych w kreowaniu działalności państwa....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: