Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z dreszczykiem emocji bez spazmów

W poniedziałek 4 lutego w Ustroniu MKS zagrał ostatnią kolejkę Śląskiej Ligi. Mecz nie przyniósł niespodzianki. Pewna wygrana gospodarzy na koniec spotkania, nie była jednak oczywistością od samego początku.

 Pierwsze minuty upłynęły pod znakiem zaciętej walki o każdą piłkę i wynik powoli sunął do góry równomiernie po obu stronach. Dopiero w drugiej części I połowy chłopcy z Podbeskidzia osiągnęli normalny pułap swoich możliwości. Mecz zakończył się przy stanie 45:31 (24:12) dla podopiecznych Piotra Bejnara. Z dorobkiem 520 bramek strzelonych przy najmniejszej ilości tych straconych 282, wchodzą w fazę play-off. Ze względu na dużą ilość drużyn w rozgrywkach ligowych, te zostały podzielone na dwie grupy. Teraz dwie najlepsze drużyny z obu grup rozegrają między sobą serię spotkań. Kolejnych 6 marcowych meczów będzie o najwyższą stawkę, czyli o wejście do ogólnopolskich rozgrywek o Puchar Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Patrząc realnie przez pryzmat historii dotychczasowych wyników MKS-u, jest duża szansa na walkę o najwyższe laury w Polsce dla tej kategorii wiekowej. Biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia trenera szczypiornistów z Ustronia, Śląski Związek Piłki Ręcznej powołał go na stanowisko trenera kadry młodzików województwa Śląskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Kontynuacja ligowych emocji dopiero 4 marca, natomiast już jutro 9 lutego od 9:00 na hali SP 1 trzecia odsłona Międzynarodowego Turnieju Trzech Miast z udziałem młodzików Czech, Słowacji i gospodarzy. Zapraszamy na przedpołudnie pełne sportowych emocji .

Krystian Medwid

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: