Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Xcel - jakość, na którą Cię stać

Masz dosyć korozji na Twoim ogrodzeniu? Szukasz jakości za rozsądną cenę? Pomyśl o amerykańskim systemie Xcel i kup ogrodzenie, o które nie będziesz się musiał martwić przez najbliższe dwadzieścia lat.

Xcel to amerykańska firma, jeden z najprężniej rozwijających się producentów ogrodzeń na świecie. Oferuje ogrodzenia posesyjne, przemysłowe, a także bramy i systemy ogrodzeniowe. Xcel to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz wytrzymałości.

Xcel to opatentowana technologia


- Nasze ogrodzenia nie są spawane. Składają się z elementów łączonych za pomocą specjalnych zatrzasków - systemu opatentowanej technologii. Każde ogrodzenie w całości zabezpieczone jest pięciowarstwową powłoką ochronną, która zapewnia jego trwałość nawet na dwadzieścia lat – tłumaczy Przemysław Odrzywołek z europejskiego oddziału firmy Xcel, która ma swoją siedzibę w Ochabach.

Wszystko zależy od klienta

Xcel oferuje 6 podstawowych styli ogrodzeń, które wykonane są w standardowych modułach o szerokim wachlarzu wysokości: od 80 cm aż do przęseł trzymetrowych. - Takie ogrodzenie może zostać wykonane w postaci małego płotku wokół domku lub być potężnym ogrodzeniem w firmie. To wszystko zależy od klienta – opowiada Przemysław Odrzywołek. Dalej opowiada: - Nasz system jest kompletny. W oparciu o niego możemy zbudować całe ogrodzenie – niezależnie czy są tam elementy przesuwne czy dwuskrzydłowe, furtki, czy też podmurówki pod te ogrodzenia. Jeżeli klient wybiera naszą ofertę to jesteśmy mu w stanie zapewnić cały płot. Klient otrzymuje komplet i nie musi się martwi o dodatkowe rzeczy, ani ponosić dodatkowe koszty.

Xcel czyli konkurencyjność

- Naszymi klientami są przede osoby zamożniejsze, które chcą kupić wysokojakościowy produkt bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów w perspektywie kolejnych lat.
Proszę pamiętać, że jeżeli ogrodzenie jest dobrze zabezpieczone antykorozyjnie nie musimy go odmalowywać co dwa, czy trzy lata, przez co nie musimy ponosić dodatkowych kosztów - relacjonuje Odrzywołek. - Czy oferta Xcela jest konkurencyjna? – dopytuję w imieniu klientów. – Jak najbardziej. Biorąc pod uwagę przęsła o podobnym zabezpieczeniu antykorozyjnym, które są sprzedawane w Polsce są one droższe od naszego systemu. Jesteśmy tańsi o około 20 procent. Jesteśmy też lepsi. Ich zabezpieczenia antykorozyjne jest gorsze od tego, które my wykorzystujemy – deklaruje Przemysław Odrzywołek.

Pokaż mi swoje ogrodzenie, a powiem Ci, gdzie mieszkasz…

Jakie ogrodzenia lubią Polacy? - Tutaj najpopularniejsze są ogrodzenia średniej wysokości, ok. 1,5 metra. Często mają takie charakterystyczne zagięcia, tylko my oferujemy rozwiązania tego typu – opowiada Przemysław Odrzywołek. - Jeśli chodzi o kolorystykę, Polacy preferuję ogrodzenia czarne, niekiedy grafitowe i szare – kontynuuje. Zresztą kolor nie jest problemem. Xcel oferuje ogrodzenia w każdym kolorze, jaki zażyczy sobie klient.

Słowacy i Litwini preferują podobne do nas rozwiązania. Zupełnie inaczej niż Niemcy, którzy kupują przede wszystkim ogrodzenia niskie, bez ostrych zakończeń. – Nasi zachodni sąsiedzi preferuję prostotę. Nie lubią udziwnień pod postacią kwiatuszków czy różyczek – odpowiada Przemysław Odrzywołek.

Nie tylko domy jednorodzinne

Ogradzamy nie tylko domy jednorodzinne, ale także osiedla, ostatnio w Warszawie. Niedawno zrealizowaliśmy duży projekt dla szkoły podstawowej w Gliwicach. - Naszą dewizą są: Bezpieczeństwo. Jakość. Estetyka wykonania – deklaruje Przemysław Odrzywołek. – Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą – kończy Odrzywołek.

Łukasz Grzesiczak

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: