Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wystawili Królewnę Śnieżkę

Uczniowie klasy 1 C Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie recytowali wiersze, odgrywali scenki z wykorzystaniem kukieł, wystawili „Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków oraz prezentowali swoje prace plastyczne i techniczne. W ten sposób podsumowali swój udział w unijnym projekcie „„Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”.

- Wiodący cel projektu , czyli wiara w siebie, wyjątkowość i niepowtarzalność , szczerość 8-latka został osiągnięty, czego dowodzi porównywanie diagnozy początkowej i końcowej profilu inteligencji ucznia – mówi Grażyna Kołder, nauczycielka SP nr 8 w Skoczowie, koordynatorka projektu.

Na pokaz umiejętności dzieci podsumowujący udział w projekcie, który miał miejsce 18 czerwca, zaproszono dyrekcję szkoły oraz rodziców . Prezentację rozpoczęto bajką „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, w drugiej części prezentacji dzieci pokazały indywidualne zdolności: uczniowie recytowali wiersze, odgrywali scenki z wykorzystaniem kukiełek, robili doświadczenia , prezentowali prace plastyczne i techniczne.

Pokaz został nagrodzony brawami. Z podziękowaniem do dzieci zwróciła się Pani dyrektor Halina Gatner , która nie szczędziła wielu ciepłych słów młodym artystom. Na koniec prezentacji dzieci otrzymały upominek –myszkę pacynkę.

(łg/gk)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: