Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wystawa prac młodych projektantów Graduation Projects

Warto odwiedzić salę wystawową w Oranżerii Zamku Cieszyn. Otwarta w miniony piątek (10.03) wystawa prezentuje prace laureatów kolejnej edycji konkursu „Graduation Projects”.

Konkurs „Graduation Projects” ma na celu wyłonienie i przedstawienie najciekawszych prac dyplomowych z zakresu projektowania wykonanych przez studentów wzornictwa przemysłowego. W konkursie biorą udział absolwenci studiów magisterskich i licencjackich z państw grupy Wyszehradzkiej: Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Jak podkreślają organizatorzy z Zamki Cieszyn „Przegląd od początku nie miał charakteru klasyfikacji konkursowej – nie ustala się kolejności miejsc ani nie przyznaje nagród.”.

Na wystawie zaprezentowano prace 26 laureatów wybrane spośród 215 nadesłanych projektów. Prace oceniano w dwóch kategoriach: 2D oraz 3D. (125 zgłoszeń w kategorii 2D, 90 w kategorii 3D).

Listę nagrodzonych dyplomów wraz opisami i grafikami znajdziemy tutaj.  http://www.graduationprojects.eu/pl/projects/2022

Wystawa czynna jest codziennie do 28 maja br. i można ją zwiedzać w godz. 10:00–17:00 w sali wystawowej budynku A Zamku Cieszyn.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: indi

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-03-15 11:11:19
"tom": ... wiem, że red. (indi) potrafi robić "fajne" fot, ale dlaczego przedstawia takie eksponaty, zamiast prezentować nadesłane, wyróżnione prace, naprawdę nie rozumiem. Mogę się tylko domyślać, że lepiej było przedstawić facjaty w „Graduation Projects” zamiast marnować piksele na wystawione prace ;-)
2023-03-15 15:01:41
Skywalker: sranda musi być, a z facjat pewnie lepsze klikbajty
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: