Wysokie zwycięstwo piłkarzy UKS APN Góral Istebna w Lidze Okręgowej

W sobotę 22 maja 2021 r. o godz.16 na boisku LKS Goleszów odbył się mecz VI kolejki Klasy Okręgowej Skoczów - Żywiec w piłce nożnej, pomiędzy drużynami LKS Goleszów i UKS APN Góral Istebna. Był to bardzo ważny mecz w aspekcie utrzymania się w Lidze Okręgowej. Zdecydowanie lepiej zaprezentowała się drużyna gości z Istebnej wygrywając wysoko 4 - 0. Pierwsza połowa to popis Bartłomieja Ruckiego, który strzelił dwie bramki. Mógł strzelić jeszcze trzeciego gola, ale zaraz na początku meczu zmarnował rzut karny. Po przerwie mecz był bardzo wyrównany, ale ostateczne ciosy w postaci dwóch bramek zadali młodzi piłkarze z Istebnej, którzy weszli na boisko - Szymon Glet i Dawid Legierski. Fot. Piotr Górecki