Wysokie zwycięstwo piłkarzy LKS Pogórze w Lidze Okręgowej

W niedzielę 16 maja 2021 r. o godz.11 na boisku LKS Pogórze odbył się mecz V kolejki Klasy Okręgowej Skoczów - Żywiec w piłce nożnej, pomiędzy drużynami LKS Pogórze i LKS Muńcuł Ujsoły. Już w pierwszej połowie zarysowała się znaczna przewaga gospodarzy, którzy prowadzili 4 - 1, a wszystkie cztery bramki dla Pogórzan zdobył Krystian Strach ( jedna szczególnej urody przewrotką ). Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. Gospodarze zdołali strzelić jeszcze cztery bramki ( Mateusz Rucki, Piotr Basiński, Michał Czakon), tracąc jedną. Zwycięstwo 8 - 2 i szóste miejsce w tabeli dla Pogórza. Dzisiaj grały również drużyny UKS APN Góral Istebna i LKS 99 Pruchna. W Istebnej górą byli gospodarze wygrywając 3 - 0. Fot. Piotr Górecki