Wysoka wygrana puńcowian, w hicie kolejki mnóstwo goli

Wiele wskazywało na to, że Wisła obroni pozycję lidera Okręgówki, bo prowadziła już 2:0 z Pruchną po zaledwie kwadransie gry. Jednak podopieczni Tomasza Wróbla zdołali odwrócić losy spotkania i zanotowali drugie zwycięstwo w sezonie, sprawiając przy tym niespodziankę. Nowym liderem został skoczowski Beskid.
  • Blisko miesiąc musieli czekać piłkarze Tempa Puńców na odniesienie zwycięstwa. W sobotnie popołudnie wysoko pokonali beniaminka Okręgówki – Pogórze. Podopieczni Wojciecha Gumoli zanotowali aż siedem trafień – 7:1. Dla gospodarzy było to drugie zwycięstwo w tym sezonie, dzięki czemu podskoczyli na trzecią pozycję w ligowej tabeli - FOTOREPORTAŻ

• Kibice, którzy wybrali się na spotkanie Drogomyśla ze Skoczowem nie mogli narzekać na brak emocji. Niewiele brakowało, a podopieczni Krystiana Papatanasiu zdołaliby przerwać zwycięską passę Beskidu, gdyż Mariusz Saltarius wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w 82. minucie. Ale goście nie zamierzali składać broni i wyrównali tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, a chwilę później Damian Szczęsny zapewnił skoczowianom komplet punktów