Wysoka wygrana Błyskawicy

Podopieczni Krystiana Papatanasiu, po rozegranych dotąd pięciu spotkaniach w IV lidze, pozostają wciąż niepokonani. Błyskawica przegrywała w starciu z Unią Racibórz, ale ostatecznie sięgnęła po drugi komplet punktów – 5:1.

Piłkarze Błyskawicy Drogomyśl wyszli górą ze starcia dwóch beniaminków, choć zawodnicy Unii Racibórz otworzyli wynik już w 3. minucie. Gospodarze odpowiedzieli za sprawą Mariusza Saltariusa po pół godzinie gry, a kolejne trafienia miały miejsce po zmianie stron. Mateusz Wowra wyprowadził Błyskawicę na prowadzenie w 60. minucie.

Drogomyślanie już tylko powiększali prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Krzysztof Koczur oraz Dominik Szczęch, któremu dwukrotnie powiodło się pokonać defensywę gości. Błyskawica zwyciężyła aż 5:1 i dla beniaminka to drugie zwycięstwo w sezonie. Podopieczni Krystiana Papatanasiu mają na koncie jeszcze trzy remisy, dzięki czemu pozostają w gronie czterech IV-ligowców, którzy dotąd nie poniosły ani jednej porażki.