Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wypadek w Drogomyślu

Ok godz. 13:30 doszło do wypadku w Drogomyślu.

Jak informuje portal OX.PL st.sekc. Michał Swoboda, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Cieszynie, do wypadku doszło po godz. 13.00 na ul. Głównej w Drogomyślu. - W zderzeniu wzięły udział aż trzy pojazdy.

Trwa akcja ratunkowa. Wkrótce więcej informacji.

Aktualizacja 14:40

- Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulicy Głównej z Katowicką. Ruch w strone Katowic jest całkowicie zamknięty. W wypadku sześć osób zostało rannych. Jedna osoba została odwieziona helikopterem do szpitala. - informuje podkomisarz Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej Policji.

Aktualizacja 15:49
Droga jest już całkowicie przejezdna

red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB,CR

Komentarze

19
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-10-31 15:15:31
rys: Przydał by się znowu, jak w sobotę nieoznakowany radiowóz dopóki <br />kręcił się na Wiślance większość jakoś się ograniczała z prędkością.
2016-10-31 15:32:37
Przepierón: Może jeden z nich jechał jak ten idiota którego w piątek na A4 (Wrocław) nagrałem. <br />https://www.youtube.com/watch?v=otjq08vaErw<br />Niestety, ale niektórzy kierowcy piwinni swoje CV wysłać do ISIS i spróbować swoich sił jak samobójcy.<br /><br />
2016-11-01 09:53:57
himen300: to skoda przecież nie audi nic złego nie zrobił to ty jechałes lewym pasem i blokowałeś łosiu powinni brac prawko i to od razu juz bys ich niemiał zawalidrogo !!!! lewym pasem
2016-11-01 11:10:47
geroselo: Do tego wypadku na pewno nie doszło wskutek przekroczenia prędkości, bo wtedy uszkodzenia byłyby zupełnie inne. Ktoś czegoś nie zauważył i tyle - może komórka, może coś innego. W tym miejscu największym niebezpieczeństwem jest wspólne zielone dla drogi podporządkowanej. Jedni jadą lewoskręt a inni prosto. Można rozważyć puszczanie na przemian, raz od Drogomyśla a raz od Pruchnej. Kolego rys, nie wierz w jakąkolwiek skuteczność ograniczenia 70 km/h na odcinku do Skoczowa. To typowe prewencyjne ograniczenie - \&quot;dajmy 70 to może jak pojadą 90 to będzie bezpiecznie\&quot; - i może i tak jest, ale nie o to chodzi aby się tak bawić. Ograniczenie musi mieć uzasadnienie a tu takiego nie ma, bo fakt że dochodzi do wypadków, bo ktoś jedzie 140, nie jest argumentem aby wszystkim ograniczać do 70.
2016-11-01 11:50:27
Przepierón: @himen300 ty łosiu to jest autostrada A4 a o aucie nic nie pisałem. To że to jest Skoda to każdy ziom widzi. Weź i sie troche doucz. Ograniczenie prędkości na tym odcinku było 110 kmh, przechodzi w 80 km/h i dotyczy wszystkich pasów (lewego też) szybiej jechać nie wolno. Po tobie też kiedyś tylko krzyż przy drodze zostanie.
2016-11-01 12:14:27
Przepierón: @himen300, kolesiem ze Skody zajmuje się już policja, zostanie postawiony mu zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policji na drogach jest za mało i trzeba jej pomagać.
2016-11-01 18:03:56
geroselo: Kolego Przepierón, pozwól, że nie będę w stosunku do Ciebie używał obraźliwych epitetów i w przypadku podjęcia przez Ciebie polemiki liczę na to samo, ale:<br />- jazda lewym pasem należy na naszych drogach do najbardziej irytującego mnie zachowania i tak jest też w stosunku do Twojego filmu, ale nie wnikam głębiej i nie obwiniam Cię, bo taki krótki fragment niczego nie determinuje, może nie mogłeś inaczej<br />- bez względu na ograniczenia, mamy obowiązek zajmowania zgodnie z Art 16 Prawa o ruchu drogowym najbardziej prawego pasa, bez względu na ograniczenia prędkości i ilość tych pasów. <br />- może i policji jest za mało, za to zdecydowanie jest na nich za dużo znaków oraz ściślej znaków ograniczenia prędkości. Nie mam przeciwko takim ograniczeniom nic, i powiem trochę przerysowując, że mogą i za ich łamanie karać śmiercią byle tylko te ograniczenia nie były nadużywane. Nie będę tu podawał licznych przykładów, ale przy podobnych zagrożeniach ograniczenia np. w Austrii i Niemczech są ustawiane przynajmniej 20 km powyżej naszych i wtedy ograniczenie jest skuteczne, jak jest obopólne szanowanie, a na razie widzę, urzędnik sobie wymyśli i kierowcy bez dyskusji mają to przestrzegać - to rozumowanie ślepej uliczki.
2016-11-02 17:01:04
himen300: widzisz moj drogi kolego przepieroń jechałęs lewym pasem i blokowałes ludzi jak widac i inni tez tak pisza ze ty jestes winny co ty na to&gt;???pozdrawiam cie kolego lewego pasa
2016-11-02 19:11:16
Przepierón: To ja na to:<br />Widzicie dwa dupki (geroselo i himen) \&quot;piszą inni\&quot; czyli ci co już niebawem po nich tylko krzyże przy drodze zostaną. Nie mam zamiaru z taką padliną dyskutować, policja już założyła akta tej sprawie i winny zostanie ukarany. Niepowinienem , ale napisze wam to ten jeden jedyny raz, że wyprzedzając kolumnę samochodów, która poruszała się prawym pasem, w bezpiecznych odstępach i prędkością mniejszą niż dozwolona, pojazdy jadące lewym pasem je wyprzedzały. Wyprzedzały z taką prędkością jaka jest maksymalnie na tym odcinku dozwolona a więc 110 km/h. Znalazła się tylko jedna czarna owca w Skodzie która musiała przeskakiwać ciągle o jedno auto do przodu , siedzieć innym na zderzaku i migać światłami. Ja byłem już którymś z kolei który o mały włos aby został zahaczony przez jakiegoś kibola drogowego. Kiboli dorogowych trzeba tępić a najlepiej wyrywać jak chwasty.<br />
2016-11-03 10:24:18
yamah: Ty Przepierón chyba masz nie po kolei w głowie! Skąd wiesz że twój krzyż nie będzie pierwszy stał na drodze? Niby uważasz się za takiego drogowego \&quot;Góru\&quot;, a jesteś zwykłym zawalidrogą. Twój filmik ewidentnie to pokazuje.<br />Jeżeli policja faktycznie miała by się zająć tym twoim pożal sie boże filmowym donosem, to możesz się srogo zdziwić... Jedynym widocznym tam i oczywistym wykroczeniem jest twoja jazda i utrudnianie ruchu na lewym pasie. Kierowca skody wbrew pozorom, nie popełnia tam żadnego wykroczenia, być może jedzie szybciej niż pozwalają przepisy, ale na podstawie twojego filmiku nie sposób mu to udowodnić. A swoją drogą to gdzie masz tą kolumnę którą rzekomo wyprzedzasz skoro Skoda wyprzedza cię z prawej strony? <br />Tak że Przepierón, zastanów się dobrze nim znów doniesiesz na samego siebie. <br />Predyspozycje do bycia ORMOWCEM ty masz chyba w genach, ale z wiedzy praktycznej musisz się jeszcze trochę podszkolić.
2016-11-03 13:35:44
Przepierón: @yamah,<br />dla ciebie gimbusie pojazdy jadące prawidłowo to zawalidrogi , zapewne pojazdy poruszające się w mieście z prędkością 50 km/h to też zawalidrogi, a ten kibol drogowy w audi to twój idol. <br /><br />https://www.youtube.com/watch?v=Ua-8HvcSR-c<br />
2016-11-04 09:51:01
yamah: Ty Przepierón nie odwracaj kota ogonem i daruj se te filmiki, sytuacja z Audi to zupełnie coś innego. Ty popatrz lepiej na samego siebie i wróć do tego swojego zawalidrogostwa na lewym pasie. Jak sam zresztą słusznie pisałeś: (cyt) \&quot;...policja już założyła akta tej sprawie i winny zostanie ukarany\&quot;. Czekaj więc na mandat, bo wbrew pozorom jedynym winnym, który może zostać ukarany za tamtą sytuację jest kierowca pojazdu z którego zostało wykonane nagranie.<br />Czyniąc z tego nagrania donos zapewne nie przewidziałeś takiego obrotu sprawy. <br />Z tego co widzę to jesteś nazbyt pewny siebie i fanatycznie lubujesz się w wytykaniu błędów innym w ogóle nie patrząc na swoje. No cóż... tacy też mają swoje krzyżyki przy drogach.
2016-11-04 10:00:12
Przepierón: Ty yamah, widzę nerwy kolege poniosły, o mnie się nie martw, mam już spore sukcesy w zwalczaniu chamstwa drogowego a od policji otrzymuje podziękowania za współprace i tym razem też tak będzie. Jeżeli po mnie zostanie krzyżyk przy drodze to tylko dlatego że jakiś kibol drogowy mnie zamorduje, innej możliwości nie ma. Trzymaj się kibolu i nie daj się nagrać, hahahaha
2016-11-05 09:42:48
tadfar: czymże byłby OX jakby nie komentarze przepieróna na wszystkie tematy. ciekawe gdzie można jego zdolności podziwiać na żywo ? Dajcie znać chętnie pójde się pośmiać.
2016-11-05 10:07:10
Równo-mierny: Rozumiem Panowie, że wg Was kierowca Golfa na filmie Przepieróna również powinien zostać ukarany za blokowanie lewego pasa? W końcu też utrudniał przejazd wykonującemu wybitnie przepisowe manewry kierowcy Skody...??<br />Aż żal to czytać... Fragment filmu tak naprawdę nie przesądza o niczym (jest za krótki) i jak zawsze zapanowała tu za zasada \&quot;uderz w stół...\&quot;.<br />Typowa pożywka za internetowych hejterów, którymi często okazują się \&quot;polscy kulturalni kierowcy\&quot;, dla których kultura to szereg oczekiwań ze strony innych kierowców, ale nigdy nieodwzajemnianych. <br />PS. Przepierón, dlaczego Twój rejestrator nie pokazuje prędkości, z którą jedziesz (z ciekawości pytam)?
2016-11-05 21:44:12
4ever: @Równo-mierny <br />jakim to idiotą trzeba być, żeby nowy nick sobie zrobić , po to tylko żeby jeden post napisać. Ludzka ułomność nie zna granic.
2016-11-05 21:45:49
4ever: Dodam jeszcze że było to dzisiaj o 9,55 czasu europejskiego. Buhahahahaha
2016-11-06 11:32:49
Równo-mierny: 4ever nie wiem, ale widzę, że Ty posiadasz pewne doświadczenie, opowiesz mi coś na ten temat? Dopisz jeszcze przy okazji, który to ten mój \&quot;stary\&quot; nick, skoro jesteś takim ekspertem, a potem wysil się na coś więcej i napisz coś w temacie... jeżeli potrafisz.
2016-11-06 13:17:03
yamah: Ty se Przepierón nie pochlebiaj, nic mnie nie poniosło, a już na pewno nie nerwy.<br />Jedyne co mnie może ponosić to pożałowanie i śmiech. A twoja przechwałka: (cyt) \&quot;...mam już spore sukcesy w zwalczaniu chamstwa drogowego a od policji otrzymuje podziękowania za współprace i tym razem też tak będzie\&quot;, to naprawdę rozbawiła mnie do łez. Ty naprawdę jesteś taki naiwny, czy tylko nawiedzony? A może jedno i drugie??? Przecież policja takich jak ty to ma w głębokiej czarnej d.....e.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: