Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wypadek na S52 (zdjęcia) (aktualizacja)

Tir uderzył w ekran wygłuszający w rejonie zjazdu z ulicy Bielskiej na s52. Droga jest całkowicie zablokowana w kierunku Bielska. Utrudnienia potrwają do około godziny 15:00.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (05.07)około godziny 11:00. Mężczyznom którzy podróżowali tym pojazdem prawdopodobnie nic się nie stało. To jeszcze jest w trakcie ustalania. Droga w kierunku Bielska jest zablokowana z racji tego, że z tira wysypały się przedmioty, które przewoził – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik.

Objazd jest kierowany starą drogą na Bielsko. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 15:00. Sprzęt ciężki już jest w drodze, ale trzeba się liczyć z tymi utrudnieniami -dodaje Pawlik.

Aktualizacja:

Do zdarzenia doszło około godziny 10.00. - Kierujący zespołem pojazdów Scania wraz z naczepą jadąc od strony Bielska Białej w kierunku Cieszyna w wyniku uszkodzenia opony przedniej stracił panowanie nad pojazdem. Uszkodził barierę rozdzielająca pasy ruchu a następnie uderzył w ekrany dźwiękochłonne znajdujące się na przeciwnym pasie ruchu, w kierunku Bielska. 26-letni kierowca oraz 51-letni pasażer, obywatele Węgier, zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Ruch w miejscu zdarzenia będzie utrudniony co najmniej do godz. 15.00 – informuje ml. asp. Krzysztof Pawlik

 Objazd w kierunku Bielska Białej wyznaczony jest starą drogą krajową przez miejscowość Ogrodzona.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: