Wygrana w osłabionym składzie!

Koszykarki ISWJ Wisła wybrały się do Kłodzka w osłabionym składzie, ale do domu wróciły z kompletem punktów, wygrywając 76:54.

Podopieczne Daniela Arsenicza przystąpiły do sobotniego spotkania w Kłodzku w zaledwie pięcioosobowym składzie, ale od pierwszych minut narzuciły swoje tempo i na przerwę schodziły z 21-punktową przewagą (42:21). Wiślanki nie roztrwoniły takiej zaliczki i mogły się radować ze zwycięstwa po końcowej syrenie – 76:54.

Koszykarki ISWJ znajdują się w II lidze na czele grupy, gdzie toczy się rywalizacja o miejsca 7.-10. Wiślanki wystąpią przed własną publicznością w najbliższą niedzielę (tj. 26.02), a gościć będą zawodniczki UKS Dwójka Kamienica Polska, które pozostają niepokonane w finale B.