Wygrana dziewczyn

W sobotę 22 października w osłabionym składzie przyszło walczyć  dziewczynom z KS Goleszów z ostatnią w tabeli drużyną Leśnikiem Kobiór. Wcześniejsze kontuzje wyeliminowały z gry cztery zawodniczki z podstawowego składu. Choć mecz toczył się na połowie przeciwniczek, Goleszowianki przez całą pierwszą połowę nie potrafiły zdobyć bramki. Trener Jan Strządała w drugiej części dokonał przesunięć dwóch zawodniczek do ataku tworząc układ - 3,3,4, co przyniosło oczekiwaną skuteczność gry. Zaczęły padać gole w 58, 61 i 62 minucie. Trzeba przyznać, że to eksperymentalne posunięcie w przypadku zgrania dziewcząt z różnych linii dałoby wysoki rezultat bramkowy. Jedna z nielicznych akcji Leśniczanek w 65', po uderzeniu kozłem i za szybkim rzucie na piłkę bramkarki, przyniosła im zdobycie bramki. Wynik 3:1 dla Goleszowa utrzymał się już do końca spotkania.
Bramki dla Goleszowa zdobyły: Natalia Niedoba (58'), Anna Gucwa (61') i Agnieszka Łomozik (62')