Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wygrali... teraz zbierają fundusze, by zmierzyć się w finale

Mają tytuł Mistrza Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Teraz walczą o fundusze, które pozwolą im zmierzyć się w Finale Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Kołobrzegu. Ministranci z Parafii pw. NMP Królowej Polski z Pogórza, proszą o wsparcie wyjazdu drużynowego na te mistrzostwa.

Wygrali turniej, okazali się być najlepszymi zawodnikami w Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Po chwilach radości przyszła nostalgia. Finał główny odbywa się w Kołobrzegu, a z Pogórza tam daleko. Dlatego też ministranci proszą kogo mogą o wsparcie, by móc uczestniczyć w turnieju i godnie reprezentować diecezję Bielsko-Żywiecką i nasz region.

Założyli nawet zrzutkę, która wspiera ten cel. - 30.01.2022 r. ministranci z Parafii NMP Królowej Polski w Pogórzu zdobyli Tytuł Mistrza Diecezji Bielsko - Żywieckiej w Turnieju Bosko - Cup w Bielsku Białej. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość wzięcia udziału w Finałach Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej w Kołobrzegu w dniach 26 - 28 czerwca 2022 r. Wyjazd łączy się z wysokimi kosztami finansowymi i logistycznymi, które ponoszą zawodnicy, trenerzy i opiekunowie
Jeżeli chcesz wesprzeć drużynę prosimy o wpłaty – można przeczytać na stronie zrzutki.

To nasze sportowe marzenie – mówią ministranci i proszą o wsparcie. Można to zrobić TUTAJ. Można także przekazać wsparcie za pośrednictwem Parafii.


KOD


źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: