Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wyciek gazu, zablokowana droga

Nieprzejezdna jest ulica Jastrzębska w Hażlachu, wszystko przez wypływający gaz z rurociągu. Aktualizacja, godz. 10:35: droga odblokowana.

Jak informuje Michał Swoboda, po godzinie ósmej z Hażlacha napłynęło zgłoszenie o ulatniającym się gazie. Na miejsce dojeżdżają jednostki straży pożarnej. Zgłoszenie mówi o przewierceniu rury, więcej informacji na ten moment nie posiadam – mówi.

Zamknięta ze względów bezpieczeństwa jest droga z Cieszyna na Kończyce.

Natomiast dzisiaj nad ranem zakończyły się działania straży pożarnej w Górkach. Zapaliła się sadza w przewodzie kominowym drewnianego domku jednorodzinnego. Strażacy przeczyścili komin, obyło się bez większych strat.

Aktualizacja godzina 9:55


Jak informuje Michał Swoboda, na miejscu pracuje kilka jednostek straży pożarnej. Gaz ulatnia się z gazociągu średniego ciśnienia. Strażacy podają jeden prąd wody na wydobywający się gaz, celem jego rozproszenia i zmniejszenia ryzyka wybuchu. Wyznaczono strefę bezpieczeństwa około 80 metrów.

Aktualizacja godzina 10:05

Jak informuje aspirant sztabowy Robert Wajda z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Cieszynie, ulica Jastrzębska w dalszym ciągu jest nieprzejezdna. Objazdy są poprowadzone od strony Jastrzębia w Kończycach Wielkich na Kaczyce, Pogwizdów, Cieszyn. Bądź też przez Kończyce Wielkie przez DW931 na Cieszyn.


Aktualizacja, godz. 10:35

Akcja się zakończyła. Droga jest już odblokowana.

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-29 19:23:49
wojtus2607: Sadze się na wsi zapaliły i to jeszcze w drewnianym domku a miejscowa OSP nawet nie zaalarmowana . Kapke przesada
2015-10-29 19:45:12
mysliciel: wojtus2607 całkowicie sie z tobą zgadzam .No tak nie może być do takich ważnych rzeczy osp nie wezwią a gdyby się chałpa spoliła??? tylko jak kapke gówna na rondzie ktoś straci to już państwówka nie przyjedzie tylko OSP niech sobie do tego jedzie!!! jednym słowem żal<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: