Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wybierz się na rowerowy rajd

Kilkaset osób jednocześnie jadących rowerem. Tak będzie 9 lipca w Drogomyślu, gdzie szykuje się 12. Rodzinny Rajd Rowerowy. Pod Patronatem Prasowym OX.PL.


Ta rodzina jest niezwykła, liczy kilkaset osób i od dwunastu lat spotyka się aby wspólnie jeździć na rowerze. Co więcej każdy może stać się jej członkiem, bo mały i duży może wziąć udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym  – Zapraszamy wszystkich, od wielu lat rajd cieszy się sporym powodzeniem – mówią członkowie klubu EKO z Drogomyśla,  który organizuje imprezę, liczącą kilkuset uczestników. Podobnej ilości organizatorzy spodziewają się i tym razem. Ty możesz być jednym z nich. – Nie mamy ograniczeń wiekowych, ani żadnych innych. Po prostu trzeba wsiąść na swój rower i jechać razem z nami – dodaje Karol Gajdzica, szef klubu.
Opłata za udział w rajdzie to 10 zł – uczniowie i 15 zł – osoby dorosłe. W cenę wliczone jest ubezpieczenie, koszulka, starter, dwa posiłki i napoje. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Podczas imprezy zaplanowano zabawy, konkursy z nagrodami, a po trudzie rowerowej wycieczki uczestnicy, będą regenerować siły na pikniku przy KS Błyskawica w Drogomyślu.


Zostań członkiem rowerowej rodziny! Zabierz swoich bliskich na niezwykłą wyprawę! Wybierz się na XII Rodzinny Rajd Rowerowy w Drogomyślu. 9 lipca o godz. 10.00 rowerowa rodzina startuje z boiska KS Błyskawica w Drogomyślu. Przyłącz się i Ty!
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: