Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wspomóż młodych sportowców

Chcecie pomóc osiągnąć marzenia uzdolnionej młodzieży z naszego regionu? Grupa młodych zawodników z UKS Nakano Pogwizdów zbiera pieniądze, poprzez akcję croufundingową 'Polak Potrafi', aby wziąć udział w Pucharze Świata ju - jitsu, który w tym roku będzie odbywał się 16-18.09.2016 w Larnace na Cyprze.

- Naszym marzeniem jest wyjazd na ten Puchar gdzie chcemy rywalizować ze światową czołówką , na jednym z najsilniejszych turniejów ju – jitsu. Jest to dla Nas szansa nie tylko na sprawdzenie swoich umiejętności, ale także na rozwój i zdobycie nowych doświadczeń. Do realizacji  Naszego marzenia czyli wyjazdu trzech zawodników wraz z trenerem brakuje nam funduszy, dlatego też zwracamy się do Was z gorącą prośbą o Wsparcie Naszego projektu. - zwracają się na portalu internetowym Polak Potrafi Małgorzata Błaszczyk, Dawid Piekar i Sylwester Mazurek.

Cała trójka to zawodnicy małego klubu UKS Nakano Pogwizdów. To tu poznają elementy sztuki walki jaką jest ju-jitsu. Wszyscy poświęcają swój cenny czas i serce na treningi oraz zawody. Efektem ciężkiej pracy są liczne sukcesy na Mistrzostwach Świata, Polski, Śląska, a także w Pucharach Świata.

Dziś każdy z nas może pomóc młodym ludziom zdobyć kolejne doświadczenia w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami świata podczas zawodów na Cyprze. Dzięki finansowemu wsparciu w ramach croudfundingowej akcji Polak Potrafi, będziecie mogli zrealizować marzenie sportowców drużyny z Pogwizdowa.

Wszystkie informacje o całej akcji znajdziecie TUTAJ.

Mateusz Bielesz

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: